Контактний телефон

+380 (44) 287-36-07
+380 (44) 287-47-52
+380 (50) 462-84-85
+380 (67) 467-25-24

Адреса

03150, м. Київ вул. Анрі Барбюса, 5-А

Корпоративне право

Адвокатська компанія

Історія розвитку корпоративного права.

Корпоративне право почало розвиватися з 1990-хх років, тоді на початку становлення держави були прийнятті перші закони у галузі правового регулювання підприємницької діяльності, вперше було визначено учасників господарських відносин. В той час утворилися різні організаційно-правові форми ведення бізнесу, найбільшої популярності з яких набрало ТОВ (реєстрація товариства з обмеженою відповідальністю).
Корпоративне право України поступово вдосконалювалося і тепер виходить на новий рівень.

Вплив на економіку корпоративного права

У результаті ринкових перетворень в економіці України утворився корпоративний сектор, який є базовим серед нових організаційно-правових форм ведення бізнесу і господарювання. Корпоративне право України налічує сотні тисяч господарських товариств, лише акціонерних товариств (ПАТ/ПрАТ), більше 36 тис. відтак, при оптимізації умов ведення бізнесу, корпоративний сектор готовий надати поштовх розвитку економіки країни.

Сьогодення корпоративних правовідносин

Утворення діючої системи корпоративного управління стало дуже важливою складовою частиною структурної перебудови економіки України і на сьогоднішній день потребує постійного вдосконалення законодавчого врегулювання корпоративних правовідносин. Такі дії матимуть метою забезпечення надійних гарантій і захист прав та законних інтересів інвесторів, особливо щодо надійності капіталовкладень, прозорості в діяльності товариств, структурі власності та процесі інвестування.

Унікальність сфери регулювання

Основною функцією корпоративного права є регулювання внутрішніх відносин в господарському товаристві, які виникають між його учасниками, керівними та контролюючими органами і самим товариством, як юридичною особою. Ці відносини утворюють собою предмет корпоративного права, вони чітко вирізняють корпоративне право поміж інших галузей, роблячи його особливим і унікальним.

Корпоративне право і наші юридичні послуги

Адвокатська компанія «Гранд» спеціалізується на корпоративному праві з 2002р., а її провідні спеціалісти мають ще більший досвід в корпоративних правовідносинах і сьогодні надають якісні юридичні послуги.
Юридичні послуги мають надаватися враховуючи постійну зміну і становлення законодавчого регулювання корпоративних правовідносин. Актуальним є знання та розуміння судової практики у вирішенні корпоративних спорів, в чому Адвокатська компанія «Гранд» має багаторічний успішний досвід.

Наші переваги

Економимо ваш час

Виїзд юриста, дотримання термінів

Контролюємо якість

Жорсткі корпоративні стандарти

Цінуємо репутацію

30% клієнтів з нами більше 10 років

Використовуємо ділові зв’язки

Партнери, державні органи

НОВА ПОСЛУГА - Зміни до статуту ТОВ

Новини

Зміна керівника - покрокова інструкція

28/08/2018

Керівник (директор) це виконавчий орган підприємства, який на підставі статуту чи іншого установчого...

Субсидія он-лайн

27/08/2018

Уряд продовжує впроваджувати електронні реєстри. Черговим сервісом став Єдиний держ.реєстр отримувачів...