Контактний телефон

+380 (44) 287-36-07
+380 (44) 287-47-52
+380 (50) 462-84-85
+380 (67) 467-25-24

Адреса

03150, м. Київ вул. Анрі Барбюса, 5-А

ФОП змінює місце проживання. Чи потрібні зміни до ЄДР?

Державна реєстраційна служба України надає роз’яснення щодо питань, пов’язаних із внесенням змін до відомостей про фізичну особу - підприємця, які містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців, стосовно місця її проживання.

Відповідно до частини четвертої статті 17 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців" (далі - Закон про реєстрацію) в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців (далі - ЄДР) містяться відомості щодо фізичної особи - підприємця, зокрема про її місце проживання.

Згідно зі статтею 1 Закону про реєстрацію місце проживання фізичної особи - житловий будинок, квартира, інше приміщення, придатне для проживання в ньому (гуртожиток, готель тощо) у відповідному населеному пункті, в якому фізична особа проживає постійно, переважно або тимчасово, що знаходиться за певною адресою, за якою здійснюється зв’язок з фізичною особою - підприємцем.

Крім того, звертаємо увагу, що відповідно до статті 6 Закону України "Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в України"громадянин України, а також іноземець чи особа без громадянства, які постійно або тимчасово проживають в Україні, зобов’язані протягом десяти днів після прибуття до нового місця проживання зареєструвати місце проживання.

Згідно зі статтею 3 зазначеного Закону документами, до яких вносяться відомості про місце проживання та місце перебування особи, є паспорт громадянина України, тимчасове посвідчення громадянина України, посвідка на постійне проживання, посвідка на тимчасове проживання, посвідчення біженця, посвідчення особи, яка потребує додаткового захисту, посвідчення особи, якій надано тимчасовий захист, довідка про звернення за захистом в Україні.

Крім того, за вимогою особи органом реєстрації може бути видана довідка про реєстрацію місця проживання/перебування, яка підтверджує реєстрацію місця її проживання/перебування.

Зазначаємо, що згідно з частиною третьою статті 4 Закону про реєстрацію зміна місця проживання фізичної особи - підприємця підлягає обов’язковій державній реєстрації шляхом внесення відповідних змін до записів ЄДР в порядку, встановленому цим Законом.

За матеріалами: Державної реєстраційної служби України

Наші переваги

Економимо ваш час

Виїзд юриста, дотримання термінів

Контролюємо якість

Жорсткі корпоративні стандарти

Цінуємо репутацію

30% клієнтів з нами більше 10 років

Використовуємо ділові зв’язки

Партнери, державні органи

Новини

Робота за комп’ютером дає право на додаткову відпустку!

19/07/2018

З розвитком нових технологій у всіх сферах виробництва, надання послуг, все більше працівників, в своїй...

Чи потрібен адвокат ? та компенсація його послуг

27/06/2018

В багатьох людей, можливо і не раз в житті, з тих чи інших причин, поставало питання щодо звернення до суду....