Контактный телефон

+380 (44) 287-36-07
+380 (44) 287-47-52
+380 (50) 462-84-85
+380 (67) 467-25-24

Адрес

03150, г. Киев ул. Анри Барбюса, 5-А

Визнання юридичної особи відсутньою за її місцезнаходженням

Шановні керівники юридичних осіб! Нагадуємо вам, що відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців» (далі - Закон) юридична особа зобов’язана подавати (надсилати) щороку протягом місяця, що настає за датою державної реєстрації, починаючи з наступного року, державному реєстратору для підтвердження відомостей про юридичну особу реєстраційну картку про підтвердження відомостей про юридичну особу.

Так, наприклад, якщо ваше ТОВ зареєстроване 02 вересня , то до 02 жовтня кожного року ви зобов’язані подати державному реєстратору відповідні документи на підтвердження відомостей про юридичну особу.

Згідно із частиною дванадцятою статті 19 Закону підставами для направлення поштовим відправленням державним реєстратором повідомлення про необхідність підтвердження відомостей про юридичну особу є:
• ненадходження в установлений частиною одинадцятою цієї статті строк реєстраційної картки про підтвердження відомостей про юридичну особу;
• надходження (поштовим відправленням або в електронному вигляді в порядку взаємообміну) державному реєстратору від органу доходів і зборів повідомлення встановленого зразка про відсутність юридичної особи за її місцезнаходженням.

Відповідно до абзацу другого частини чотирнадцятої статті 19 Закону, якщо державному реєстратору повернуто поштове відправлення, державний реєстратор повинен внести до Єдиного державного реєстру запис про відсутність юридичної особи за її місцезнаходженням.

Одночасно повідомляємо, що відповідно до ч. 14 ст. 19 Закону у разі неподання юридичною особою протягом місяця з дати надходження їй відповідного повідомлення реєстраційної картки про підтвердження відомостей про юридичну особу державний реєстратор повинен внести до Єдиного державного реєстру запис про відсутність підтвердження зазначених відомостей датою, яка встановлена для чергового подання реєстраційної картки про підтвердження відомостей про юридичну особу.

Для уникнення неприємних ситуацій з податковими органами, радимо вам своєчасно вчиняти дії відносно підтвердження своїх відомостей щодо місцезнаходження підприємства.
Звертайтесь до спеціалістів нашої компанії і ми забезпечимо надійний захист вашого бізнесу.

Використані матеріалами https://minjust.gov.ua/ua
Лист Мін’юсту N 1029-0-2-15/193 від 12.10.2015 р. щодо питання визнання юридичної особи відсутньою за її місцезнаходженням.

Наши преимущества

Экономим Ваше время

Выезд юриста, соблюдение сроков

Контролируем качество

Жесткие корпоративные стандарты

Дорожим репутацией

30% клиентов с нами более 10 лет

Используем деловые связи

Партнеры, гос. органы
ВНИМАНИЕ! ВАЖНО Устав ООО - 2018 NEW !!!

Новости

Как стать плательщиком единого налога с момента регистрации ФЛП?

25/01/2019

Физлица, которые хотят стать предпринимателем плательщиком единого налога, до окончания месяца, в котором...

Военное положение. Чего ожидать?

27/11/2018

26 ноября 2018 года Верховная Рада утвердила указ Президента о введении военного положения. Военное...