Контактний телефон

+380 (44) 287-36-07
+380 (44) 287-47-52
+380 (50) 462-84-85
+380 (67) 467-25-24

Адреса

03150, м. Київ вул. Анрі Барбюса, 5-А

Право фізичних осіб – позичальників на викуп власного боргу у колекторів

На розгляд Верховної Ради України внесено проекту Закону України “Про внесення доповнень до статті 516 Цивільного кодексу України (щодо права фізичних осіб – позичальників на викуп власного боргу у колекторів за ціною, яку сплатив колектор банку)”. Метою законопроекту є надання фізичним особам – позичальникам права на викуп власного боргу у колекторів за тією ціною, за якою такий борг продав банк.

Сьогодні фінансова криза призвела багатьох громадян до неспроможності повністю виконувати кредитні зобов’язання.
Банки продають прострочені кредити “пакетами” колекторам, при чому ціна таких боргів доходить інколи до 1% від їх вартості.
Майже будь-який позичальник за таку ціну й сам би відкупив власний борг, але банкам не цікаво “возитися” з масою фізичних осіб.

Після покупки боргу за безцінь колектор звісно буде вичавлювати з позичальника – фізичної особи останню копійку задля власного прибутку.
Якщо банк, який є кредитором у кредитному договорі, згоден продати борг за цим договором за 1%, то чому б боржнику за таким договором не дати можливість самому придбати цей борг за такою ж ціною, погасивши при цьому весь кредитний борг.

Передбачається, що прийняття проекту Закону України “Про внесення доповнень до статті 516 Цивільного кодексу України (щодо права фізичних осіб – позичальників на викуп власного боргу у колекторів за ціною, яку сплатив колектор банку)”, дасть можливість фізичним особам – позичальникам викупати власні борги у колекторів за тією ціною, за якою такий борг продав банк, наслідком чого стане погашення боргу та звільнення від боргових зобов’язань.

Наші переваги

Економимо ваш час

Виїзд юриста, дотримання термінів

Контролюємо якість

Жорсткі корпоративні стандарти

Цінуємо репутацію

30% клієнтів з нами більше 10 років

Використовуємо ділові зв’язки

Партнери, державні органи

УВАГА! ВАЖЛИВО Статут ТОВ - 2018 NEW !!!

Новини

Як стати платником єдиного податку з моменту реєстрації ФОП?

25/01/2019

Фізичні особи-підприємці, які до кінця місяця, в якому відбулася держреєстрація, можуть подать заяву для...

Воєнний стан. Чого очікувати?

27/11/2018

26 листопада 2018 року Верховна Рада затвердила указ Президента про введення воєнного стану. Воєнний стан...