Контактный телефон

+380 (44) 287-36-07
+380 (44) 287-47-52
+380 (50) 462-84-85
+380 (67) 467-25-24

Адрес

03150, г. Киев ул. Анри Барбюса, 5-А

Право фізичних осіб – позичальників на викуп власного боргу у колекторів

На розгляд Верховної Ради України внесено проекту Закону України “Про внесення доповнень до статті 516 Цивільного кодексу України (щодо права фізичних осіб – позичальників на викуп власного боргу у колекторів за ціною, яку сплатив колектор банку)”. Метою законопроекту є надання фізичним особам – позичальникам права на викуп власного боргу у колекторів за тією ціною, за якою такий борг продав банк.

Сьогодні фінансова криза призвела багатьох громадян до неспроможності повністю виконувати кредитні зобов’язання.
Банки продають прострочені кредити “пакетами” колекторам, при чому ціна таких боргів доходить інколи до 1% від їх вартості.
Майже будь-який позичальник за таку ціну й сам би відкупив власний борг, але банкам не цікаво “возитися” з масою фізичних осіб.

Після покупки боргу за безцінь колектор звісно буде вичавлювати з позичальника – фізичної особи останню копійку задля власного прибутку.
Якщо банк, який є кредитором у кредитному договорі, згоден продати борг за цим договором за 1%, то чому б боржнику за таким договором не дати можливість самому придбати цей борг за такою ж ціною, погасивши при цьому весь кредитний борг.

Передбачається, що прийняття проекту Закону України “Про внесення доповнень до статті 516 Цивільного кодексу України (щодо права фізичних осіб – позичальників на викуп власного боргу у колекторів за ціною, яку сплатив колектор банку)”, дасть можливість фізичним особам – позичальникам викупати власні борги у колекторів за тією ціною, за якою такий борг продав банк, наслідком чого стане погашення боргу та звільнення від боргових зобов’язань.

Наши преимущества

Экономим Ваше время

Выезд юриста, соблюдение сроков

Контролируем качество

Жесткие корпоративные стандарты

Дорожим репутацией

30% клиентов с нами более 10 лет

Используем деловые связи

Партнеры, гос. органы
ВНИМАНИЕ! ВАЖНО Устав ООО - 2018 NEW !!!

Новости

Как стать плательщиком единого налога с момента регистрации ФЛП?

25/01/2019

Физлица, которые хотят стать предпринимателем плательщиком единого налога, до окончания месяца, в котором...

Военное положение. Чего ожидать?

27/11/2018

26 ноября 2018 года Верховная Рада утвердила указ Президента о введении военного положения. Военное...