Контактний телефон

+380 (44) 287-36-07
+380 (44) 287-47-52
+380 (50) 462-84-85
+380 (67) 467-25-24

Адреса

03150, м. Київ вул. Анрі Барбюса, 5-А

Заборонено дострокове зняття депозитів !!!

14.05.2015г. Верховна Рада прийняла Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо умов повернення строкових депозитів». Документом визначено, що клієнти банку матимуть право отримати вклади і нараховані за ними відсотки по строковим банківським договорам по закінченні терміну дії договору.

Нагадаємо, зараз діють правила, за якими, зокрема, фізичні особи - вкладники можуть отримати свій вклад або його частину на першу вимогу, тобто до закінчення терміну дії договору.

Відповідні зміни внесено до статей 1060, 1065 Цивільного кодексу та статті 13 Закону «Про цінні папери та фондовий ринок».

Так, зокрема в Цивільному кодексі України внесено зміни такого змісту:
банківські установи видають вклад (депозит) та нараховані проценти за цим вкладом відповідно до виду договору банківського вкладу:

- за договором на вимогу банк зобов’язаний видати вклад або його частину та нараховані проценти за цим вкладом на першу вимогу вкладника;

- за договором банківського строкового вкладу банк зобов’язаний видати вклад та нараховані проценти за цим вкладом із спливом строку, визначеного у договорі банківського вкладу. За даним договором банківського вкладу можливе повернення вкладникові вкладу на його вимогу до спливу строку або до настання інших обставин, визначених договором, виключно у випадках, коли це передбачено умовами договору банківського строкового вкладу.

Звертаємо увагу, що Закони України не мають зворотної дії у часі і зміни, які закріплені в даному законі, не можуть мати впливу на чинні договори банківського строкового вкладу, що були укладені до моменту ухвалення та набрання чинності цим законом.

Наші переваги

Економимо ваш час

Виїзд юриста, дотримання термінів

Контролюємо якість

Жорсткі корпоративні стандарти

Цінуємо репутацію

30% клієнтів з нами більше 10 років

Використовуємо ділові зв’язки

Партнери, державні органи

УВАГА! ВАЖЛИВО Статут ТОВ - 2018 NEW !!!

Новини

Зміна керівника - покрокова інструкція

28/08/2018

Керівник (директор) це виконавчий орган підприємства, який на підставі статуту чи іншого установчого...

Субсидія он-лайн

27/08/2018

Уряд продовжує впроваджувати електронні реєстри. Черговим сервісом став Єдиний держ.реєстр отримувачів...