Контактный телефон

+380 (44) 287-36-07
+380 (44) 287-47-52
+380 (50) 462-84-85
+380 (67) 467-25-24

Адрес

03150, г. Киев ул. Анри Барбюса, 5-А

Заборонено дострокове зняття депозитів !!!

14.05.2015г. Верховна Рада прийняла Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо умов повернення строкових депозитів». Документом визначено, що клієнти банку матимуть право отримати вклади і нараховані за ними відсотки по строковим банківським договорам по закінченні терміну дії договору.

Нагадаємо, зараз діють правила, за якими, зокрема, фізичні особи - вкладники можуть отримати свій вклад або його частину на першу вимогу, тобто до закінчення терміну дії договору.

Відповідні зміни внесено до статей 1060, 1065 Цивільного кодексу та статті 13 Закону «Про цінні папери та фондовий ринок».

Так, зокрема в Цивільному кодексі України внесено зміни такого змісту:
банківські установи видають вклад (депозит) та нараховані проценти за цим вкладом відповідно до виду договору банківського вкладу:

- за договором на вимогу банк зобов’язаний видати вклад або його частину та нараховані проценти за цим вкладом на першу вимогу вкладника;

- за договором банківського строкового вкладу банк зобов’язаний видати вклад та нараховані проценти за цим вкладом із спливом строку, визначеного у договорі банківського вкладу. За даним договором банківського вкладу можливе повернення вкладникові вкладу на його вимогу до спливу строку або до настання інших обставин, визначених договором, виключно у випадках, коли це передбачено умовами договору банківського строкового вкладу.

Звертаємо увагу, що Закони України не мають зворотної дії у часі і зміни, які закріплені в даному законі, не можуть мати впливу на чинні договори банківського строкового вкладу, що були укладені до моменту ухвалення та набрання чинності цим законом.

Наши преимущества

Экономим Ваше время

Выезд юриста, соблюдение сроков

Контролируем качество

Жесткие корпоративные стандарты

Дорожим репутацией

30% клиентов с нами более 10 лет

Используем деловые связи

Партнеры, гос. органы

Новости

Можно ли предпринимателю перечислять средства родственникам?

26/09/2017

У физических лиц-предпринимателей возникает ситуация, когда доход принадлежит одному лицу, который...

Трудовой кодекс, что нас ждет?

01/09/2017

Тяжело проходит принятия нового Трудового кодекса для украинцев.. Вот, теперь очередной проект в ВРУ принят в...

0