Контактний телефон

+380 (44) 287-36-07
+380 (44) 287-47-52
+380 (50) 462-84-85
+380 (67) 467-25-24

Адреса

03150, м. Київ вул. Анрі Барбюса, 5-А

Для платників податків продовжили термін декларування доходів

Період декларування доходів громадян платників податків триватиме до травня 2015 року. Ті особи, які отримували будь-який дохід в 2014 році, будь то грошові кошти або майно, які обкладаються державними податками і зборами, повинні бути задекларовані у відповідних органах.

Здійснювати декларування необхідно тільки за місцем реєстрації з усім переліком документів. Враховуючи ще й той факт, що законодавство, особливо в Податковому кодексі України змінюється останнім часом досить часто, не буде і сюрпризом пізніше нововведення, згідно з якими необхідно буде заповнювати додаткові форми і платити додаткові збори.

Громадяни, які готові реалізувати своє право на податкову знижку в цьому році за результатами 2014 року, податкову декларацію можуть подати протягом усього року. До податкової знижки включаються фактично здійснені протягом звітного податкового року платником податку витрати, підтверджені відповідними платіжними та розрахунковими документами. Як вказується в законодавчому акті, до таких витрат можна віднести погашення іпотечного кредиту або його частини у вигляді відсотків, оплату послуг освітніх програм, суми витрат на оплату допоміжних репродуктивних технологій, всі витрати, які так чи інакше пов’язані з виплатою державним органам згідно з документами про усиновлення і так далі.

Цього року процедуру зробили за спрощеним варіантом. Для бажаючих видають безкоштовні бланки на оформлення декларації, а для тих, хто не має можливості подати заявку в необхідному місці, можуть зробити це електронною поштою. На сайті Територіальних органів створили функцію «декларування онлайн», за допомогою якої можна заповнити форму, докласти необхідні файли (відскановані документи) і відправити по інтернету.
Крайній термін подачі декларацій - 1 травня 2015.

Наші переваги

Економимо ваш час

Виїзд юриста, дотримання термінів

Контролюємо якість

Жорсткі корпоративні стандарти

Цінуємо репутацію

30% клієнтів з нами більше 10 років

Використовуємо ділові зв’язки

Партнери, державні органи

Новини

Трудовий кодекс, що нас чекає ?

01/09/2017

Тяжко-важко проходить прийняття нового Трудового кодексу для українців.. Ось, тепер черговий проект у ВРУ...

Увага! ID-паспорт з електронним підписом

30/08/2017

Цієї осені уряд намітив нову хвилю нововведень онлайн-сервісів. Зокрема, через кабінет користувача за...

0