Контактный телефон

+380 (44) 287-36-07
+380 (44) 287-47-52
+380 (50) 462-84-85
+380 (67) 467-25-24

Адрес

03150, г. Киев ул. Анри Барбюса, 5-А

Банк не проводить заробітну плату. Причина: ЄСВ менше 1/3 суми коштів для виплати зарплати

Надання підприємствами, установами і організаціями на виконання банками розрахункових документів на виплату зарплати. Згідно з ч. 2 ст. 24 Закону «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» банки приймають від підприємств, установ, організацій платіжні доручення та інші розрахункові документи на видачу (перерахування) коштів для виплати зарплати, на які відповідно до цього Закону нараховується ЄСВ, та здійснюють видачу (перерахування) зазначених коштів лише за умови одночасного подання платником розрахункових документів про перерахування коштів для сплати відповідних сум ЄСВ.

Суми, які сплачені за цими документами, мають складати не менше 1/3 суми коштів для виплати зарплати, зазначеної у грошових чеках, платіжних дорученнях та інших розрахункових документах.

Якщо у розрахункових документах або документах на переказ готівки сума ЄСВ менша 1/3, банки приймають від платників ЄСВ грошові чеки, та/або платіжні доручення, та/або інші розрахункові документи на видачу (перерахування) коштів для виплати зарплати разом з оригіналом довідки-розрахунку, яка погоджена з Міністерством доходів і зборів України за місцем взяття на облік платника ЄСВ.

Довідка-розрахунок складається платником ЄСВ у трьох примірниках. Органи Міндоходів невідкладно погоджують довідку-розрахунок, надану платником єдиного внеску. Один примірник надається банку, другий — до Міндоходів, третій залишається у платника ЄСВ. Дана довідка складається кожен раз при перерахунку коштів для виплати заробітної плати.

Також є можливість отримати щорічну довідку про видачу коштів для виплати заробітної плати без перевірки сум сплати єдиного внеску, яка видається за рішенням керівництва Міністерством доходів і витрат України. Термін дії такої довідки не може перевищувати одного року.

Однак не всі компанії можуть отримати цю довідку, так як умовами її видачі передбачено відсутність фактів порушення законодавства України про нарахування та сплату внесків або заборгованостей по сплаті єдиного соціального внеску.

Крім того, ця довідка може бути відкликана Міністерством доходів і витрат України разі виявлення порушень які не відповідають законодавству України про нарахування та сплату єдиного внеску на протязі періоду, на який видана.

Для того, щоб отримати щорічну довідку про видачу коштів для виплати заробітної плати без перевірки сум сплати єдиного внеску необхідно до контролюючого органу подати заяву вільного змісту.

Отже, для того щоб здійснити операцію видачі заробітної плати працівникам через банк, якщо сума нарахованого єдиного соціального внеску менше 1/3 суми коштів для виплати заробітної плати потрібно надати банку довідку-розрахунок або ж річну довідку про видачу коштів для виплати заробітної плати без перевірки сум сплати єдиного внеску.

Наши преимущества

Экономим Ваше время

Выезд юриста, соблюдение сроков

Контролируем качество

Жесткие корпоративные стандарты

Дорожим репутацией

30% клиентов с нами более 10 лет

Используем деловые связи

Партнеры, гос. органы
ВНИМАНИЕ! ВАЖНО Устав ООО - 2018 NEW !!!

Новости

Как стать плательщиком единого налога с момента регистрации ФЛП?

25/01/2019

Физлица, которые хотят стать предпринимателем плательщиком единого налога, до окончания месяца, в котором...

Военное положение. Чего ожидать?

27/11/2018

26 ноября 2018 года Верховная Рада утвердила указ Президента о введении военного положения. Военное...