Контактный телефон

+380 (44) 287-36-07
+380 (44) 287-47-52
+380 (50) 462-84-85
+380 (67) 467-25-24

Адрес

03150, г. Киев ул. Анри Барбюса, 5-А

Особливості віднесення витрат під час роботи з нерезидентом

Проте виникає питання: «Чи можна включати резиденту до складу своїх витрат роялті?» В ПКУ в пп. 140.1.2 п. 140.1 ст. 140 зазначено наступне:
«До складу витрат не включаються нарахування роялті у звітному періоді на користь: нерезидента…».

Отже, згідно чинного законодавства, виплати які перераховуються нерезиденту не будуть включатися до витрат, проте згідно п. 160.2 ст. 160 «Резидент або постійне представництво нерезидента, що здійснюють на користь нерезидента або уповноваженої ним особи (крім постійного представництва нерезидента на території України) будь-яку виплату з доходу з джерелом його походження з України, отриманого таким нерезидентом від провадження господарської діяльності (у тому числі на рахунки нерезидента, що ведуться в національній валюті), крім доходів, зазначених у пунктах 160.3-160.7 цієї статті, зобов’язані утримувати податок з таких доходів, зазначених у пункті 160.1 цієї статті, за ставкою в розмірі 15 відсотків їх суми та за їх рахунок, який сплачується до бюджету під час такої виплати, якщо інше не передбачено положеннями міжнародних договорів України з країнами резиденції осіб, на користь яких здійснюються виплати, що набрали чинності».

Наши преимущества

Экономим Ваше время

Выезд юриста, соблюдение сроков

Контролируем качество

Жесткие корпоративные стандарты

Дорожим репутацией

30% клиентов с нами более 10 лет

Используем деловые связи

Партнеры, гос. органы

НОВАЯ УСЛУГА - Изменение в устав ООО

Новости

Смена руководителя - пошаговая инструкция

28/08/2018

Руководитель (директор) это исполнительный орган предприятия, который на основании устава или иного...

Субсидия он-лайн

27/08/2018

Правительство продолжает внедрять электронные реестры. Очередным сервисом стал Единственный гос.регистр...