Контактный телефон

+380 (44) 287-36-07
+380 (44) 287-47-52
+380 (50) 462-84-85
+380 (67) 467-25-24

Адрес

03150, г. Киев ул. Анри Барбюса, 5-А

Запровадження податку з операцій з офшорними юрисдикціями

Крім того, в парламенті зареєстровано законопроект, яким пропонуються внесення змін до Податкового кодексу України. Зокрема, законопроект передбачає запровадження податку операцій з офшорними юрисдикціями.

Платниками податку пропонується визнати суб’єктів господарювання, які здійснюють оплату товарів (робіт, послуг) на користь нерезидентів, що мають офшорний статус, чи здійснюють розрахунки через таких нерезидентів, або через їх банківські рахунки (у тому числі, відкриті в банках України), незалежно від того, чи здійснюється така оплата безпосередньо або через інших резидентів або нерезидентів.

Для цілей оподаткування до нерезидентів, що мають офшорний статус, пропонується віднести суб’єктів господарювання, які зареєстровані не лише на території офшорних зон, перелік яких встановлено Кабінетом Міністрів України, а також і суб’єктів господарювання, зареєстрованих на території Республіки Кіпр.

Ставка податку встановлюється на рівні 15% від суми платежу, яка сплачується на користь нерезидента, що має офшорний статус. Для забезпечення сплати податку банки не матимуть права здійснювати перерахунок коштів на користь нерезидентів без одночасної сплати податку.

Перспектива прийняття законопроекту створить законодавчі перепони відтоку капіталу за кордон та сприятиме виявленню ухилень від сплати податків вітчизняними компаніями.

Наши преимущества

Экономим Ваше время

Выезд юриста, соблюдение сроков

Контролируем качество

Жесткие корпоративные стандарты

Дорожим репутацией

30% клиентов с нами более 10 лет

Используем деловые связи

Партнеры, гос. органы

Новости

Работа за компьютером дает право на дополнительный отпуск!

19/07/2018

С развитием новых технологий во всех сферах производства, оказания услуг, все больше работников, в своей...

Нужен ли Вам адвокат? и компенсация его услуг

27/06/2018

У многих людей, возможно и не раз в жизни, по тем или иным причинам, поднимался вопрос обращения в суд....