Контактный телефон

+380 (44) 287-36-07
+380 (44) 287-47-52
+380 (50) 462-84-85
+380 (67) 467-25-24

Адрес

03150, г. Киев ул. Анри Барбюса, 5-А

Добровільна реєстрація платником ПДВ знову без обмежень

Проте, такий суб’єкт господарювання повинен відповідати поняттю «особа» з пп. 14.1.139 ПКУ. До речі, цей термін також суттєво відредагували. Тепер тут чітко визначений перелік осіб для цілей р. V ПКУ. До останніх належать:
а) юрособа, створена відповідно до закону, у будь-якій організаційно-правовій формі, у т.ч. підприємство з іноземними інвестиціями, яка:

  • або є платником податків і зборів, встановлених цим Кодексом, крім єдиного податку; - або є платником єдиного податку за ставкою у розмірі 3 відсотки;
  • або є платником єдиного податку за ставкою у розмірі 5 відсотків і добровільно переходить у встановленому цим Кодексом порядку на сплату єдиного податку за ставкою у розмірі 3 відсотки; б) фізична особа - підприємець, яка:
  • або є платником податків і зборів, встановлених цим Кодексом, крім єдиного податку; - або є платником єдиного податку за ставкою у розмірі 3 відсотки;
  • або є платником єдиного податку за ставкою у розмірі 5 відсотків і добровільно переходить у встановленому цим Кодексом порядку на сплату єдиного податку за ставкою у розмірі 3 відсотки; в) юридична особа, фізична особа, фізична особа - підприємець, яка ввозить товари на митну територію України; г) представництво нерезидента, що не має статусу юридичної особи.

Як вказано, в новій редакції вказаної норми 5%-вих єдинників уважають особами в разі добровільної зміни ставки єдиного податку на 3%. При цьому тепер жодного значення не має, чи досягнув такий єдинник 300-тисячного обсягу постачання послуг (робіт) за останніх 12 місяців.

У разі зміни ставки єдиного податку з 5% на 3% реєстраційну заяву подають не пізніше ніж за 15 календарних днів до початку календарного кварталу, у якому особа застосовуватиме ставку 3%. ПДВшна реєстрація такої особи діє з першого числа такого календарного кварталу.

Також вдвічі скоротили термін для проведення органами ДПС реєстраційних процедур. Тож у разі відсутності підстав для відмови в реєстрації платника ПДВ податкова зобов’язана видати заявнику свідоцтво платника ПДВ протягом 5-ти робочих днів від дати надходження реєстраційної заяви.

У такий самий п’ятиденний строк тепер проводять перереєстрацію та заміну свідоцтва платника ПДВ у разі:

  • зміни даних про платника податку, які фігурують у свідоцтві про реєстрацію;
  • установлення розбіжностей чи помилок у записах свідоцтва про реєстрацію та/або реєстру платників податку;
  • втрати або непридатності свідоцтва для користування платником.

Для цього платник подає реєстраційну заяву до органу ДПС протягом 10-ти робочих днів, що настають за днем, коли змінилися дані або виникли інші підстави для перереєстрації та заміни свідоцтва.

Наши преимущества

Экономим Ваше время

Выезд юриста, соблюдение сроков

Контролируем качество

Жесткие корпоративные стандарты

Дорожим репутацией

30% клиентов с нами более 10 лет

Используем деловые связи

Партнеры, гос. органы
ВНИМАНИЕ! ВАЖНО Устав ООО - 2018 NEW !!!

Новости

Как стать плательщиком единого налога с момента регистрации ФЛП?

25/01/2019

Физлица, которые хотят стать предпринимателем плательщиком единого налога, до окончания месяца, в котором...

Военное положение. Чего ожидать?

27/11/2018

26 ноября 2018 года Верховная Рада утвердила указ Президента о введении военного положения. Военное...