Контактный телефон

+380 (44) 287-36-07
+380 (44) 287-47-52
+380 (50) 462-84-85
+380 (67) 467-25-24

Адрес

03150, г. Киев ул. Анри Барбюса, 5-А

Наймана праця у фізичної особи-підприємця (виключно на підставі письмово-укладеного договору)

Щоб прийняти на роботу співробітника, підприємцю необхідно укласти з ним трудовий договір. Цей документ має окреслювати обов’язок працівника виконувати доручену йому роботу та зобов’язання підприємця виплачувати заробітну плату й забезпечувати відповідні умови праці.

В договорі вказується:

  • режим роботи;
  • тривалість щорічної основної оплачуваної відпустки;
  • підстави для пільг з оподаткування та інших пільг;
  • права та обов’язки сторін;
  • тощо.

Форма трудового договору між працівником і фізичною особою, яка використовує найману працю затверджена наказом Мінпраці № 260 від 08.06.2001 р. зі змінами.

Трудовий договір можна зареєструвати і без працівника, у випадку якщо підписи працівника в кожному примірнику трудового договору будуть нотаріально засвідчені.В центрі зайнятості трудовий договір реєструється у день його подання, на кожному примірнику зазначається номер та дата реєстрації. Якщо працівник був відсутній на реєстрації, договір передається йому під розписку на протязі трьох робочих днів з дня реєстрації.

Запис до трудової книжки потрібно зробити не пізніше п’яти днів із дня прийому співробітника на роботу, завірити запис власним підписом та печаткою повинна уповноважена посадова особа державної служби зайнятості (п.п. 14 і 15 Порядку 260). Трудові книжки працівників, що працюють на умовах трудового договору у фізичних осіб-підприємців, зберігаються у самих працівників, а не в їх роботодавців (п. 2.20-1 Інструкції про трудові книжки).

Вимоги щодо оформлення Книг обліку доходів і витрат на співробітників з 2012 р. стосуються лише загальносистемників (п. 2 Порядку № 1025). Сторінки книги нумерують, прошивають, скріплюють печаткою державної податкової інспекції за основним місцем обліку підприємця, засвідчують підписом керівника податкового органу або його заступника. У книзі для найманих працівників зазначають адресу місця діяльності; прізвище, ім’я, по батькові найманої особи та фізособи – роботодавця; ідентифікаційні номери працівника та роботодавця або серію та номер паспорта.

Наши преимущества

Экономим Ваше время

Выезд юриста, соблюдение сроков

Контролируем качество

Жесткие корпоративные стандарты

Дорожим репутацией

30% клиентов с нами более 10 лет

Используем деловые связи

Партнеры, гос. органы
ВНИМАНИЕ! ВАЖНО Устав ООО - 2018 NEW !!!

Новости

Как стать плательщиком единого налога с момента регистрации ФЛП?

25/01/2019

Физлица, которые хотят стать предпринимателем плательщиком единого налога, до окончания месяца, в котором...

Военное положение. Чего ожидать?

27/11/2018

26 ноября 2018 года Верховная Рада утвердила указ Президента о введении военного положения. Военное...