Контактний телефон

+380 (44) 287-36-07
+380 (44) 287-47-52

Адреса

03150, м. Київ вул. Анрі Барбюса, 5-А

Бухгалтерське обслуговування (аутсорсингові послуги) підприємств (АТ, ТОВ, ПП, ФОП)

Бухгалтерське обслуговування необхідно кожній компанії або приватному підприємцю. Однак далеко не завжди ми можемо вести облік самостійно, а найм фахівця призводить до зайвих витрат. У даному випадку, мова йде не тільки про заробітну плату, не слід забувати про те, що бухгалтеру необхідно виділити окреме приміщення, обладнати його всім необхідним для ведення діяльності, регулярно забезпечувати витратними матеріалами. Тому все частіше бухгалтерське обслуговування компаній і фізичних осіб-підприємців проводиться аутсорсинговими компаніями, які обізнані про всі зміни в законодавстві, володіють штатом професіоналів своєї справи і не вимагають додаткових витрат.

Адвокатська компанія «Гранд» готова забезпечити найбільш якісне бухгалтерське обслуговування в Києві. Ми надамо вам повний спектр необхідних послуг, проконсультуємо з будь-яких питань і надамо юридичну підтримку в самих різних ситуаціях.

Наші ціни

Комплексне бухгалтерське обслуговування від юридичної фірми «Гранд» - це не тільки якісно, але й дешево. Наші послуги коштують всього від 800 гривень.

З якими формами власності ми працюємо?

Наша компанія проводить бухгалтерське обслуговування фірм різних форм власності, а також фізичних осіб. Зокрема, у нас ви можете замовити послуги для:

  • ТОВ та їх філій;
  • АТ;
  • ПП;
  • Фізичних осіб та ФОП.

Чому варто звернутися в нашу компанію?

Адвокатська компанія «Гранд» вже більше 18 років надає юридичні та бухгалтерські послуги для самих різних юридичних осіб України. Досвід і професіоналізм наших співробітників дозволяє проводити бухгалтерське обслуговування підприємства незалежно від форми власності, виду діяльності та інших тонкощів. Звернувшись до нас, ви отримаєте цілий ряд переваг, в числі яких:

  • Економія. З нашою компанією, вам не доведеться витрачати час на пошуки бухгалтера, платити йому зарплату і обладнати робоче місце.
  • Підвищення ефективності роботи. Довіривши бухгалтерське обслуговування своєї фірми юридичній фірмі «Гранд», ви зможете зосередити свою увагу на інших аспектах діяльності вашого підприємства. Поки ви будете працювати над підвищенням продажів і залученням клієнта, вся бухгалтерія буде перебувати під пильним контролем наших співробітників.
  • Офіційне співробітництво та мінімізація ризиків. Перед початком роботи між сторонами буде укладено договір, згідно з яким саме наша фірма несе відповідальність за правильність ведення документації, своєчасну звітність перед відповідними органами, а також за покриття будь-яких штрафів, які накладаються на вашу компанію з вини провайдера.

Довіривши бухгалтерське обслуговування своєї фірми нам, ви можете не сумніватися, що у вас ніколи не буде проблем з Податковою службою та іншими перевіряючими органами. Адвокатська компанія «Гранд» забезпечить ваш спокій.

Замовити послугу

Такоже по всім запитанням звертайтесь за телефоном

+380 (44) 287-36-07

по будням з 10 до 18

Наші переваги

Економимо ваш час

Виїзд юриста, дотримання термінів

Контролюємо якість

Жорсткі корпоративні стандарти

Цінуємо репутацію

30% клієнтів з нами більше 10 років

Використовуємо ділові зв’язки

Партнери, державні органи

УВАГА! ВАЖЛИВО Статут ТОВ - 2020 NEW !!!

Новини

Паспорт у смартфоні

26/04/2020

Уряд схвалив постанову про електронні паспорти в додатку «Дія». Відтепер паспорти в смартфоні офіційно є...

Карантин продовжили до 11 травня

23/04/2020

Кабінет міністрів прийняв рішення про продовження карантину в Україні до 11 травня. Про це вчора повідомив...