Контактний телефон

+380 (44) 287-36-07
+380 (44) 287-47-52
+380 (50) 462-84-85
+380 (67) 467-25-24

Адреса

03150, м. Київ вул. Анрі Барбюса, 5-А

Захист прав інтелектуальної власності в кримінальному порядку

Найвагоміші порушення прав інтелектуальної власності підпадають під злочинні діяння і переслідуються кримінальним законом.

Так, передбачена кримінальна відповідальність за порушення авторського права і суміжних прав, яка згідно ст. 176 Кримінального кодексу України полягає в незаконному відтворенні, розповсюдженні творів науки, літератури і мистецтва, комп’ютерних програм і баз даних, а також незаконному відтворенні, розповсюдженні, виконані фонограм, відеограм і програм мовлення, їх незаконне тиражування та розповсюдження на аудіо-та відеокасетах, дискетах, інших носіях інформації, або інше умисне порушення авторського права і суміжних прав, якщо це завдало матеріальної шкоди у значному розмірі.

У свою чергу, ст. 177 Кримінального кодексу України передбачає кримінальну відповідальність за порушення прав на винахід, корисну модель, промисловий зразок, топографію інтегральної мікросхеми, сорт рослин, раціоналізаторську пропозицію. Сутність злочину полягає в незаконному використанні винаходу, корисної моделі, промислового зразка, топографії інтегральної мікросхеми, сорту рослин, раціоналізаторської пропозиції, привласнення авторства на них, або інше умисне порушення прав на ці об’єкти, якщо це завдало матеріальної шкоди у значному розмірі.

На сьогодні, є досить проблематичним питання щодо притягнення до кримінальної відповідальності осіб винних у вчиненні злочинів, передбачених ст.ст. 176, 177 Кримінального кодексу України. У більшості випадків правоохоронні органи відмовляють в порушенні кримінальної справи, посилаючись на відсутність складу злочину. Однак, юридично грамотно підготовлені документи та представлені докази, дають можливість притягнути винних до кримінальної відповідальності.

Послуги, що надаються юридичною фірмою – Адвокатська компанія «ГРАНД» включають:

  • аналіз ситуації та підготовка юридичного висновку;
  • складання скарг, заяв та підготовка документів для подання в органи, суд;
  • представництво інтересів клієнта в державних органах, судах;
  • супровід процедури розгляду заяв і скарг у державних органах, ведення справ у судах;
  • оскарження рішень державних органах.
Досвід адвокатів юридичної фірми – Адвокатська компанія «ГРАНД», знання особливостей кримінального права і процесу, співпраця з державними органами, індивідуальний підхід до кожного клієнта дозволяє нашій команді досягати потрібного результату при розгляді судами кримінальних справ у сфері інтелектуальної власності.

Замовити послугу

Такоже по всім запитанням звертайтесь за телефоном

+380 (44) 287-36-07

по будням з 10 до 18

Наші переваги

Економимо ваш час

Виїзд юриста, дотримання термінів

Контролюємо якість

Жорсткі корпоративні стандарти

Цінуємо репутацію

30% клієнтів з нами більше 10 років

Використовуємо ділові зв’язки

Партнери, державні органи

УВАГА! ВАЖЛИВО Статут ТОВ - 2018 NEW !!!

Новини

Воєнний стан. Чого очікувати?

27/11/2018

26 листопада 2018 року Верховна Рада затвердила указ Президента про введення воєнного стану. Воєнний стан...

Держбюджет 2019 – головна новина дня!

23/11/2018

В ніч з 22 на 23 листопада Рада прийняла зміни до ПКУ та Держбюджет на 2019 рік. До вашої уваги головні...