Контактний телефон

+380 (44) 287-36-07
+380 (44) 287-47-52
+380 (50) 462-84-85
+380 (67) 467-25-24

Адреса

03150, м. Київ вул. Анрі Барбюса, 5-А

Класи МКТП (Визначення класу МКТП)

Ніццька угода про Міжнародну класифікацію товарів і послуг для реєстрації знаків від 15 червня 1957 р., переглянута в Стокгольмі 14 липня 1967 р. і в Женеві 13 травня 1977 р. і змінена 28 вересня 1979 розділяє товари та послуги по класах. Останньою діючою редакцією МКТП є редакція від 01 січня 2012 р. Україна приєдналася до Ніццької угоди про Міжнародну класифікацію товарів і послуг 01 червня 2000 року.

Оскільки торгові марки реєструються по конкретним товарам і послугам, використання МКТП є обов’язковою умовою при реєстрації товарного знака.

Важливим моментом при реєстрації, є правильний вибір класу для Вашого торгового знаку. Без практичних навичок, заявнику самостійно визначити клас досить складно, а ймовірність помилки при виборі класів в майбутньому може згубно позначитися на процесі використання і захисту Вашої торгової марки.

Для ознайомлення представляємо Вам коротку класифікацію товарів і послуг.

ТОВАРИ

Клас № 1

Хімічні продукти, призначені для використання в промислових, наукових цілях, у фотографії, сільському господарстві, садівництві та лісівництві; необроблені синтетичні смоли, необроблені пластичні матеріали; добрива; речовини для гасіння вогню; препарати для гарту і паяння металів; препарати для консервування харчових продуктів; дубильні речовини; склеювальні речовини для промислових цілей.

Показать всю информацию

Клас № 2

Фарби, політури, лаки; захисні засоби, що оберігають метали від корозії і деревину від руйнування; фарбувальні речовини; протрави; необроблені природні смоли; листові і порошкові метали для художньо-декоративних робіт і друкування.

Клас № 3

Препарати для відбілювання та інші речовини для прання; препарати для чищення, полірування, знежирення і абразивної обробки; мила; парфуми, ефірні олії, косметика, лосьйони для волосся; зубні порошки і пасти.

Клас № 4

Технічні мастила і оливи; мастильні матеріали; речовини для вбирання, змочування і пов’язування пилу; палива (у тому числі моторні бензини) і освітлювальні матеріали; свічки і гноти для освітлювання.

Клас № 5

Фармацевтичні та ветеринарні препарати; гігієнічні препарати для медичних цілей; дієтичні речовини для медичних цілей, дитяче харчування; пластирі, перев’язувальні матеріали; матеріали для пломбування зубів і виготовлення зубних зліпків; дезінфікуючі засоби; препарати для знищення шкідливих тварин; фунгіциди, гербіциди.

Клас № 6

Звичайні метали та їхні сплави; металеві будівельні матеріали; пересувні металеві конструкції та споруди; металеві матеріали для рейкових шляхів; металеві троси і дріт [неелектричні]; дрібні металеві вироби; металеві труби; сейфи; вироби із звичайних металів, що не належать до інших класів; руди.

Клас № 7

Машини і верстати; двигуни (за винятком призначених для наземних транспортних засобів); з’єднання і елементи передач (за винятком призначених для наземних транспортних засобів); сільськогосподарські знаряддя, інші, ніж знаряддя з ручним управлінням; інкубатори.

Клас № 8

Ручне знаряддя та інструменти; ножові вироби, вилки і ложки; холодна зброя; бритви.

Клас № 9

Прилади та інструменти наукові, морські, геодезичні, фотографічні, кінематографічні, оптичні, для зважування, вимірювання, сигналізації, контролю (перевірки), рятування та навчання; прилади та інструменти для передавання, перемикання, перетворювання, акумулювання, регулювання та контролювання електрики; апаратура для запису, передачі, відтворення звуку або зображень; магнітні носії інформації, диски звукозапису; торговельні автомати і механізми для апаратів з передоплатою; касові апарати, рахункові машини, обладнання для обробки інформації та комп’ютери; вогнегасники.

Клас № 10

Прилади й інструменти хірургічні, медичні, стоматологічні та ветеринарні; протези кінцівок, очей і зубів; ортопедичні вироби; матеріали для накладання швів.

Клас № 11

Пристрої для освітлення, нагрівання, виробляння пари, теплової обробки харчових продуктів, для охолоджування, сушки, вентиляції, водопостачання та на санітарно-технічні.

Клас № 12

Транспортні засоби; засоби переміщування по землі, воді і повітрю.

Клас № 13

Вогнепальна зброя; боєприпаси і снаряди; вибухові речовини; феєрверки.

Клас № 14

Дорогоцінні метали та їхні сплави, товари або покриті ними, що не належать до інших класів; ювелірні вироби, біжутерія, коштовні камені; годинники та інші хронометричні прилади.

Клас № 15

Музичні інструменти.

Клас № 16

Папір, картон і вироби з них, що не належать до інших класів; друкована продукція; матеріали для палітурних робіт; фотознімки; канцелярські товари; клеї канцелярські і побутові; товари для художників; кисті; друкарські машинки та канцелярське приладдя (за винятком меблів ); навчальні матеріали та наочні посібники (за винятком апаратури); пластмасові матеріали для пакування (що не належать до інших класів); шрифти; кліше друкарські.

Клас № 17

Каучук, гутаперча, гума, азбест, слюда і вироби з цих матеріалів, не належать до інших класів; вироби з частково оброблених пластмас; матеріали, защільнювальні та ізоляційні; неметалеві гнучкі труби.

Клас № 18

Шкіра і імітація шкіри, вироби з них, що не належать до інших класів; шкури тварин; валізи і дорожні сумки; парасольки від дощу та сонця, палиці; хлисти, батоги, кінська збруя і шорні вироби.

Клас № 19

Будівельні матеріали неметалеві; неметалеві жорсткі труби для будівельних цілей; асфальт, смоли і бітум; неметалеві пересувні конструкції і споруди; неметалеві пам’ятники.

Клас № 20

Меблі, дзеркала, обрамлення для картин тощо; вироби, що не відносяться до інших класів, з дерева, пробки, очерету, комишу, верби, рогу, кістки, слонової кістки, китового вуса, панцира черепах, черепашок, бурштину, перламутру, морської пінки і замінників цих матеріалів або з пластмас.

Клас № 21

Домашнє або кухонне начиння і посуд; гребінці і губки; щітки (за винятком кистей); матеріали для щіткових виробів; пристосування для чищення й вбирання; мочалки металеві; необроблене або частково оброблене скло (крім будівельного); вироби зі скла, порцеляни й фаянсу, не належать до інших класів.

Клас № 22

Канати, мотузки, шпагати, мережі, намети, навіси, брезент, вітрила і мішки, що не відносяться до інших класів; набивки (крім гумових і пластмасових); текстильна волоконна сировина.

Клас № 23

Пряжа і нитки текстильні.

Клас № 24

Тканини і текстильні вироби, що не відносяться до інших класів; ковдри, покривала і скатертини.

Клас № 25

Одяг, взуття, головні убори.

Клас № 26

Мереживо і вишиті вироби, стрічки і тасьми; ґудзики, кнопки, гачки і петельки, шпильки і голки; штучні квіти.

Клас № 27

Килими, рогожі, мати, лінолеум та інші покриви для підлоги; стінні шпалери і не текстильні.

Клас № 28

Ігри та іграшки; гімнастичні та спортивні товари, що не належать до інших класів; ялинкові прикраси.

Клас № 29

М’ясо, риба, птиця і дичина; м’ясні екстракти; овочі і фрукти консервовані, сушені і піддані тепловій обробці; желе, варення, компоти; яйця, молоко і молочні продукти; масла і жири харчові.

Клас № 30

Кава, чай, какао, цукор, рис, тапіока (маніока), саго, замінники кави; борошно та зернові продукти, хлібобулочні вироби, кондитерські вироби, морозиво, мед, сироп з патоки; дріжджі, пекарські порошки, сіль, гірчиця; оцет, приправи; прянощі; харчовий лід.

Клас № 31

Сільськогосподарські, садово-городні, лісові і зернові продукти, що не відносяться до інших класів; живі тварини; свіжі фрукти та овочі; насіння, живі рослини і квіти; корми для тварин; солод.

Клас № 32

Пиво; мінеральні і газовані води та інші безалкогольні напої; фруктові напої і фруктові соки; сиропи та інші складники для готування напоїв.

Клас № 33

Алкогольні напої (за винятком пива).

Клас № 34

Тютюн; курильні приналежності; сірники.

ПОСЛУГИ

Клас № 35

Реклама; менеджмент у сфері бізнесу; адміністративна діяльність у сфері бізнесу; офісна служба.

Клас № 36

Страхування: фінансова діяльність; кредитно-грошові операції, операції з нерухомістю.

Клас № 37

Будівництво, ремонт; установка устаткування.

Клас № 38

Телекомунікації.

Клас № 39

Транспортування; пакування і зберігання товарів; організація подорожей.

Клас № 40

Обробка матеріалів.

Клас № 41

Виховання; забезпечення навчального процесу; розваги; організація спортивних та культурно-освітніх заходів.

Клас № 42

Наукові та технологічні та до них наукові дослідження і розробки; послуги промислового аналізування та досліджування; розробка і удосконалення технічного і програмного забезпечення комп’ютерів.

Клас № 43

Послуги із забезпечення харчовими продуктами і напоями; забезпечення тимчасового проживання.

Клас № 44

Медичні послуги; ветеринарні послуги; послуги в галузі гігієни і косметики для людей і тварин; послуги в галузі сільського господарства, плодівництві та лісівництві.

Клас № 45

Послуги юридичні; служби безпеки для захисту майна і індивідуальних осіб; персональні та соціальні послуги, що надаються іншими для задоволення потреб індивідуальних осіб.

Досвід фахівців юридичної фірми – Адвокатська компанія «ГРАНД», співпраця з державними органами та індивідуальний підхід до кожного клієнта дозволяє найбільш чітко і виключно правильно визначити класи МКТП при реєстрації торгової марки.

Замовити послугу

Такоже по всім запитанням звертайтесь за телефоном

+380 (44) 287-36-07

по будням з 10 до 18

Наші переваги

Економимо ваш час

Виїзд юриста, дотримання термінів

Контролюємо якість

Жорсткі корпоративні стандарти

Цінуємо репутацію

30% клієнтів з нами більше 10 років

Використовуємо ділові зв’язки

Партнери, державні органи

УВАГА! ВАЖЛИВО Статут ТОВ - 2018 NEW !!!

Новини

Як стати платником єдиного податку з моменту реєстрації ФОП?

25/01/2019

Фізичні особи-підприємці, які до кінця місяця, в якому відбулася держреєстрація, можуть подать заяву для...

Воєнний стан. Чого очікувати?

27/11/2018

26 листопада 2018 року Верховна Рада затвердила указ Президента про введення воєнного стану. Воєнний стан...