Контактный телефон

+380 (44) 287-36-07
+380 (44) 287-47-52
+380 (50) 462-84-85
+380 (67) 467-25-24

Адрес

03150, г. Киев ул. Анри Барбюса, 5-А

Проблематика НДС - новые правила

Допоможіть розібратись, який порядок доступу до електронного рахунку ПДВ і де можна одержати інформацію про його стан, є пояснення з цього приводу?

Щодо доступу до даних ПДВ-рахунки. Згідно пп. 1 п. 2 Порядку електронного адміністрування податку на додану вартість, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України № 569 від 16.10.2014 р. (далі - Порядок № 569) рахунок в системі електронного адміністрування податку (електронний рахунок являє собою рахунок, відкритий платнику податку в Казначействі. Це не повноцінний рахунок платника податку, це фактично рахунок бюджету, який індивідуально закріплений за платником податків. Тому платник податків взагалі не зможе переглядати рух грошей по рахунку, ні он-лайн, ні з будь-якою періодичністю. Однак згідно з п . 13 Порядку № 569 у платника податків є право на отримання в ГФС інформації про стан свого електронного рахунку, а також суми податку, на яку він має право провести реєстрацію податкових накладних в системі електронного адміністрування.

Тоді чи є якась інфо, шо стосується розробки програмного забезпечення для обміну електронними документами або як обмінюватися електронними документами користувачам різних систем, наприклад, у мене Медок, у мого покупця ЕКОМ, як мені надати клієнту електронну податкову накладну?

Передбачено, що кожен платник податків буде отримувати інформацію з системи електронного адміністрування ПДВ через те програмне забезпечення і ту систему, яку він обрав. Оскільки реєстрація проходить як обмін даних з податковою службою, а не між платниками, різні провайдери не будуть проблемою для обміну даними з сервером Державної фіскальної служби України.

Доброго дня! Не знаю що робити, якщо: станом на 01.01.2015 р залишаться податкові накладні (травень-2014), не включені до "Реєстру отриманих податкових накл." Чи можна їх використати у 2015 році?

Добрий день! Право платника податку на податковий кредит за податковими накладними, отриманими із запізненням, зберігається протягом 365 календарних днів (п. 198.6 ст. 198 Податкового кодексу України), тому платник податків має право відобразити їх у складі податкового кредиту в податковій звітності з ПДВ в 2015 році. Однак у системі електронного адміністрування ПДВ зазначені податкові накладні враховуватися не будуть (п. 19 Порядку № 569).

Добрий день! Яким чином платники дізнаються, що їм відкрили спецрахунки і як отримати до них доступ?

Вітаю! Згідно з п. 5 і п. 6 Порядку № 569, електронні рахунки (ПДВ-рахунки) відкриваються платникам податків у Казначействі згідно з реєстрами платників податків, які їм надсилає Державна фіскальна служба (ДФС) в установленому порядку. Казначейство відповідно до вимог статті 69 ПКУ відправляє в ДФС повідомлення про відкриття ПДВ-рахунки платнику податків не пізніше наступного робочого дня з дня його відкриття.
Після цього ДФС поінформує платника податків про реквізити його електронного рахунку.

Підкажіть, яким чином можна почати працювати в програмі MeDoc?

Для детальної консультації з питань, що стосуються «M.E.Doc IS» - система електронного документообігу звертайтесь до нас за телефоном: 0442873607 або можна знайти інформацію на сайті http://me-doc.com.ua/.

Наши преимущества

Экономим Ваше время

Выезд юриста, соблюдение сроков

Контролируем качество

Жесткие корпоративные стандарты

Дорожим репутацией

30% клиентов с нами более 10 лет

Используем деловые связи

Партнеры, гос. органы
ВНИМАНИЕ! ВАЖНО Устав ООО - 2018 NEW !!!

Новости

Как стать плательщиком единого налога с момента регистрации ФЛП?

25/01/2019

Физлица, которые хотят стать предпринимателем плательщиком единого налога, до окончания месяца, в котором...

Военное положение. Чего ожидать?

27/11/2018

26 ноября 2018 года Верховная Рада утвердила указ Президента о введении военного положения. Военное...