Контактний телефон

+380 (44) 287-36-07
+380 (44) 287-47-52

Адреса

03150, м. Київ вул. Анрі Барбюса, 5-А

Отримання містобудівних умов і обмежень забудови земельної ділянки

Юридична фірма - Адвокатська компанія ГРАНД надає повний спектр юридичних послуг з супроводження процедури отримання містобудівних умов і обмежень забудови земельної ділянки.

Містобудівні умови та обмеження забудови земельної ділянки - документ, що містить комплекс планувальних та архітектурних вимог до проектування і будівництва щодо поверховості та щільності забудови земельної ділянки, відступів будинків і споруд від червоних ліній, меж земельної ділянки, її благоустрою та озеленення, інші вимоги до об’єктів будівництва, встановлені законодавством та містобудівною документацією.

Містобудівні умови та обмеження надаються відповідними спеціально уповноваженими органами містобудування та архітектури на безоплатній основі.

Перелік об’єктів будівництва, для проектування яких містобудівні умови та обмеження не надаються, визначає центральний орган виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері будівництва, містобудування та архітектури.

Спеціально уповноважений орган містобудування та архітектури визначає відповідність намірів щодо забудови земельної ділянки вимогам містобудівної документації на місцевому рівні.

Розгляд заяви і надання містобудівних умов та обмежень або прийняття рішення про відмову у їх наданні здійснюються спеціально уповноваженим органом містобудування та архітектури протягом семи робочих днів з дня реєстрації заяви.

Рішення про відмову у наданні містобудівних умов та обмежень приймається у разі невідповідності намірів щодо забудови земельної ділянки вимогам містобудівної документації на місцевому рівні.

До містобудівних умов та обмежень можуть включатися вимоги щодо архітектурних та інженерних рішень.

Містобудівні умови та обмеження є чинними до завершення будівництва об’єкта незалежно від зміни замовника.

Зміни до містобудівних умов та обмежень можуть вноситися тільки за згодою замовника.

Завдання на проектування об’єктів будівництва складається і затверджується замовником за погодженням із проектувальником.

При цьому завдання на проектування визначає обґрунтовані вимоги замовника до планувальних, архітектурних, інженерних і технологічних рішень об’єкта будівництва, його основних параметрів, вартості та організації його будівництва і складається з урахуванням технічних умов, містобудівних умов та обмежень.

Юридичні послуги, що надаються юридичною фірмою – Адвокатська компанія «ГРАНД» щодо отримання містобудівних умов і обмежень включають:

  • консультування з питань отримання містобудівних умов і обмежень;
  • прорахування можливих ризиків;
  • підготовка і оформлення пакету документів;
  • подання документів до органів містобудування та архітектури;
  • отримання містобудівних умов і обмежень та передання їх замовнику;
  • при необхідності консультування клієнта з питань подальших дій щодо дозвільної документації на об’єкт будівництва.
Досвід і професіоналізм фахівців юридичної фірми – Адвокатська компанія «ГРАНД», знання всіх галузей права, індивідуальний підхід до кожного клієнта дозволяє нашій команді досягати потрібного результату при супроводі та отримання містобудівних умов і обмежень забудови земельної ділянки у встановленому законодавством порядку.

Замовити послугу

Такоже по всім запитанням звертайтесь за телефоном

+380 (44) 287-36-07

по будням з 10 до 18

Наші переваги

Економимо ваш час

Виїзд юриста, дотримання термінів

Контролюємо якість

Жорсткі корпоративні стандарти

Цінуємо репутацію

30% клієнтів з нами більше 10 років

Використовуємо ділові зв’язки

Партнери, державні органи

УВАГА! ВАЖЛИВО Статут ТОВ - 2020 NEW !!!

Новини

Паспорт у смартфоні

26/04/2020

Уряд схвалив постанову про електронні паспорти в додатку «Дія». Відтепер паспорти в смартфоні офіційно є...

Карантин продовжили до 11 травня

23/04/2020

Кабінет міністрів прийняв рішення про продовження карантину в Україні до 11 травня. Про це вчора повідомив...