Контактний телефон

+380 (44) 287-36-07
+380 (44) 287-47-52
+380 (50) 462-84-85
+380 (67) 467-25-24

Адреса

03150, м. Київ вул. Анрі Барбюса, 5-А

Стягнення заборгованості

Боргові зобов’язання - поширене явище в нашому житті, при цьому суми можуть бути досить великими і тільки усних домовленостей в таких випадках мало. Нерідко ми видаємо позичальникові гроші, офіційно оформляючи цей факт: укладаємо відповідний договір, беремо з нього розписку або користуємося іншими документами. Однак боржники можуть робити все можливе для того, щоб уникати виконання взятих на себе зобов’язань, у зв’язку з чим нерідко нам може знадобитися стягнення заборгованості в суді. І без кваліфікованого фахівця в таких справах обійтися дуже складно.

Стягнення простроченої заборгованості в судовому порядку може здійснюватися на підставі:

 • Розписки;
 • Кредитного договору;
 • Договору позики;
 • Судового рішення про призначення аліментів та інших документів.

Адвокатська компанія «Гранд» готова провести стягнення дебіторської заборгованості, домогтися виплат боргів за договорами позики або кредиту і.т.д. Крім того, наші фахівці нагадують вам про важливість дотримання всіх тонкощів при складанні розписки або відповідних документів. Стягнення заборгованості за кредитним договором або розписці, які складені правильно, стає на порядок простіше і не дозволить позичальникові відмовитися від взятих на себе зобов’язань, посилаючись на неправильне оформлення.

Наші ціни

Якщо вам потрібен юрист по стягненню заборгованості, адвокатська компанія «Гранд» готова представляти ваші інтереси. Вартість наших послуг починається від 1500.

Як відбувається процес?

Стягнення заборгованості по аліментах, кредитах або позиках має власні особливості (особливо коли справа стосується судової практики), але в цілому процедура має схожі риси. Зокрема, процес проходить наступним чином:

 1. На першому етапі необхідно провести досудове врегулювання конфлікту. Не виключено, що вдасться знайти точки розуміння і отримати належні гроші, не доводячи справу до судового розгляду. Тільки після того, як вирішення проблеми мирним шляхом стане неможливим, останнім способом вирішити проблему стане звернення до суду.
 2. Складання та подання позовної заяви, а також збір, обробка і додаток до неї всіх необхідних документів. Будь-який спеціаліст зі стягнення проблемної заборгованості знає, що саме знадобиться подати до суду разом з позовом, тому кредитору варто проконсультуватися з професіоналом.
 3. Порушення справи. Для розгляду вашого позову в суді вам також знадобиться представити деякі документи, у підготовці яких кредитору допоможе кваліфікований юрист.
 4. Проведення судових засідань, за підсумками яких буде прийнято те чи інше рішення.
 5. Якщо рішення було прийнято не на вашу користь - необхідно повторне звернення до судових органів. Тому юрист повинен скласти апеляційну та касаційну скаргу.
 6. Безпосередньо виконання рішення.

Компанія «Гранд» - це повний пакет послуг

У кожної людини при замовленні тих чи інших послуг може виникнути питання: «а за що ж я плачу свої гроші»? Стягнення заборгованості за договором позики, кредитної або якої-небудь іншої угоди з юридичною фірмою «Гранд» - це гарантія надання всіх необхідних послуг, в числі яких:

 • Складання юридичного висновку на основі аналізу наданих документів.
 • Направлення претензій до позичальника і досудове врегулювання проблеми.
 • Подача позову і підготовка всіх необхідних документів для відкриття провадження.
 • Складання заперечень, клопотань, заяв, відзивів та інших процесуальних документів.
 • Прийняття участі в засіданнях.
 • Отримання на руки рішення суду, а також виконавчого документа, який буде направлений до державної виконавчої служби.
 • Захист інтересів в органах виконавчої служби, а також складання і подача необхідних процесуальних документів в ході процесу.

Стягнення проблемної заборгованості з адвокатською компанією «Гранд» - це гарантія відновлення справедливості і повернення кредитору його грошей. Досвідчені юристи компанії зроблять все для того, щоб захистити інтереси клієнта і примусити позичальника виконати свої зобов’язання в повному обсязі.

Замовити послугу

Такоже по всім запитанням звертайтесь за телефоном

+380 (44) 287-36-07

по будням з 10 до 18

Наші переваги

Економимо ваш час

Виїзд юриста, дотримання термінів

Контролюємо якість

Жорсткі корпоративні стандарти

Цінуємо репутацію

30% клієнтів з нами більше 10 років

Використовуємо ділові зв’язки

Партнери, державні органи

УВАГА! ВАЖЛИВО Статут ТОВ - 2018 NEW !!!

Новини

Як стати платником єдиного податку з моменту реєстрації ФОП?

25/01/2019

Фізичні особи-підприємці, які до кінця місяця, в якому відбулася держреєстрація, можуть подать заяву для...

Воєнний стан. Чого очікувати?

27/11/2018

26 листопада 2018 року Верховна Рада затвердила указ Президента про введення воєнного стану. Воєнний стан...