Контактний телефон

+380 (44) 287-36-07
+380 (44) 287-47-52
+380 (50) 462-84-85
+380 (67) 467-25-24

Адреса

03150, м. Київ вул. Анрі Барбюса, 5-А

Консультація адвоката (юридична консультація)

Консультація від Адвокатська компанія Гранд

Професійні юридичні консультації у всіх сферах господарської діяльності та правове консультування фізичних осіб з всіх питань, що виникають в житті, надаються адвокатами компанії на основі аналізу чинного законодавства, правовій практиці та особистому багатому досвіді адвоката. Вам буде запропоновано найоптимальніші шляхи вирішення питання, ви отримаєте об’єктивну професійну відповідь по вирішенню вашої проблеми.

Ціна консультації адвокатів

Консультація по телефону – безкоштовна. Головний принцип визначення вартості нашої юридичної послуги – справедливість. Тому, звернувшись до нашої компанії, ви маєте можливість отримати попередню безкоштовну юридичну консультацію. Ми вважаємо, що якщо у вас є проблема, ви маєте право на інформацію стосовно загального розуміння ситуації, за це платити не потрібно - це має бути правилом всіх справжніх і чесних адвокатів.
Усна юридична консультація – 500 грн. Прийшовши до нас в офіс, а також за допомогою сучасних засобів зв’язку (в режимі он-лайн), ви маєте можливість отримати професійну пораду вирішення вашого питання. Для повного розкриття сутті питання, бажано завчасно представити адвокату повний пакет документів. Перелік документів, вартість консультації, час її надання та інші питання попередньо узгоджуються по телефону.
Письмова юридична консультація – 1000 грн. В повсякденному житті людини та в практиці ведення бізнесу підприємцем, постійно трапляються складні випадки, коли необхідно юридично грамотно і правильно вчинити в тій, чи іншій ситуації. В такому випадку вам необхідна письмова юридична консультація. В подальшому, вам не потрібно буде згадувати про що говорив адвокат, ви отримаєте документ-роз’яснення проблемного питання з правової точки зору, порядок дій і т.д.
Виїзд адвоката – 1000 грн./год. Виникають ситуації коли адвокат потрібен в певному місці: проведення перевірки, затримання особи, адвокат по ДТП, і т.д, або ж ви просто бажаєте отримати консультацію у своєму офісі, тоді ми приїдемо до вас.

Строки призначення консультацій

Усна консультація – призначається на протязі 6 годин, письмова консультація адвоката – одного дня. Строк підготовки та надання послуги консультація адвоката в Києві залежить від складності питання. Загалом, якщо ви бажаєте отримати усну консультацію, то ми її призначаємо день в день, інколи на наступний день після вашого дзвінка. Письмова консультація потребує більше часу і буде викладена вам протягом 1-2 днів.

Сфери надання консультацій адвокатів

Консультації для громадян (фізичних осіб). Ми пропонуємо консультування фізичних осіб з всіх питань цивільного, сімейного, спадкового, трудового, міграційного та інших галузей права. Приміром, консультація адвоката по кримінальним справам є початком побудови стратегії подальшого захисту чи відновлення прав та інтересів клієнта. Консультування іноземців. Консультація адвоката по спадщині є першим кроком, який мають зробити спадкоємці для правильного оформлення правовстановлюючих документів на спадкове майно. Сьогодні все більш популярності набуває консультація адвоката по житловим питанням.
Консультації для бізнесу (юридичних осіб). Юридичні консультації щодо проведення державної реєстрації ООО (анкорна ссилка на послугу реєстрація ТОВ), АТ, ПП, ФОП. Консультування з питань державної реєстрації внесення змін до установчих документів ООО, АТ, ПП та відомостей, які містяться в ЄДР. Юридичні консультації щодо пошуку найоптимальніших шляхів проведення ліквідації ФОП, (анкорна ссилка на послугу ліквідація ФОП, ООО, АТ, ПП. Стягнення заборгованості, визначення оптимальних систем оподаткування та застосування їх на практиці.

Переваги юридичної консультації наших адвокатів

Оплата послуги з юридичної консультації фактично завжди є незрівнянною з розміром можливих збитків чи втрат в майбутньому. Оскільки, за юридичною консультацією Ви звертаєтеся до нашої адвокатської компанії, то юридичне консультування здійснюється фахівцями в різних галузях права, що значно підвищує достовірність і якість отриманої консультації. Ви маєте гарантію отримання необхідної та термінової інформації, юридична консультація в режимі On-Line. Юридична консультація дозволить Вам уникнути додаткових витрат (сплата непотрібних платежів, зборів, податків, тощо), ми мінімізуємо витрати клієнта.
При постійній потребі в юридичних консультаціях, Ви можете замовити юридичне обслуговування в нашій компанії. Для вирішення юридичних питань Ви можете скористатися багаторічним досвідом, знаннями і практичними навичками, якими володіють наші адвокати і партнери. Використання інформації отриманої в результаті професійної юридичної консультації підвищить вашу правову обізнаність, забезпечить солідний статус перед колегами, партнерами та конкурентами по бізнесу.

Своєчасна юридична консультація дозволить не тільки якісно вирішити вашу проблему, ай збереже ваші гроші та час.

Замовити послугу

Такоже по всім запитанням звертайтесь за телефоном

+380 (44) 287-36-07

по будням з 10 до 18

Наші переваги

Економимо ваш час

Виїзд юриста, дотримання термінів

Контролюємо якість

Жорсткі корпоративні стандарти

Цінуємо репутацію

30% клієнтів з нами більше 10 років

Використовуємо ділові зв’язки

Партнери, державні органи

УВАГА! ВАЖЛИВО Статут ТОВ - 2018 NEW !!!

Новини

Як стати платником єдиного податку з моменту реєстрації ФОП?

25/01/2019

Фізичні особи-підприємці, які до кінця місяця, в якому відбулася держреєстрація, можуть подать заяву для...

Воєнний стан. Чого очікувати?

27/11/2018

26 листопада 2018 року Верховна Рада затвердила указ Президента про введення воєнного стану. Воєнний стан...