Контактний телефон

+380 (44) 287-36-07
+380 (44) 287-47-52

Адреса

03150, м. Київ вул. Анрі Барбюса, 5-А

Коронавірус: Укрпошта змінить умови вручення листів та посилок

Під час карантину "Укрпошта" частково змінює умови доставки, вручення і буде безкоштовно зберігати у відділеннях реєстровані посилки. За інформацією Міністерства інфраструктури України, в умовах карантину "Укрпошта" забезпечить стабільну і безпечну роботу співробітників. Тому частково змінюються умови доставки, вручення і зберігання реєстрованих поштових відправлень. Це дозволить обмежити контакти клієнтів з працівниками відділень і максимально убезпечити всіх від можливості зараження вірусною інфекцією. Так, до 3 квітня (включно) "Укрпошта" частково змінює умови доставки, вручення і зберігання поштових відправлень "Укрпошта Експрес", "Укрпошта Стандарт" і "Укрпошта SmartBox".

Зокрема, відтепер:

  • рекомендовані поштові відправлення (крім листів з позначкою "Судова повістка") необхідно вкладати в поштові та абонентські скриньки адресатів. У листі форми 8 потрібно обов’язково вказати дату і написати "Вкладено в поштову скриньку". Якщо абонентський ящик адресата не діє, варто поінформувати адресатів про надходження рекомендованих листів повідомленнями, або через інтернет, або через засоби зв’язку - домашні або мобільні телефони;
  • рекомендовані листи з позначкою "Судова повістка" будуть доставляти відповідно до вимог правил надання послуг поштового зв’язку.

До закінчення карантину в усіх об’єктах поштового зв’язку плата за зберігання реєстрованих поштових відправлень, зокрема "Укрпошта Експрес", "Укрпошта Стандарт" і "Укрпошта SmartBox", не стягується. Також, безкоштовним буде зберігання вхідних відправлень з-за кордону.

Наші переваги

Економимо ваш час

Виїзд юриста, дотримання термінів

Контролюємо якість

Жорсткі корпоративні стандарти

Цінуємо репутацію

30% клієнтів з нами більше 10 років

Використовуємо ділові зв’язки

Партнери, державні органи

УВАГА! ВАЖЛИВО Статут ТОВ - 2020 NEW !!!

Новини

Паспорт у смартфоні

26/04/2020

Уряд схвалив постанову про електронні паспорти в додатку «Дія». Відтепер паспорти в смартфоні офіційно є...

Карантин продовжили до 11 травня

23/04/2020

Кабінет міністрів прийняв рішення про продовження карантину в Україні до 11 травня. Про це вчора повідомив...