Контактний телефон

+380 (44) 287-36-07
+380 (44) 287-47-52
+380 (50) 462-84-85
+380 (67) 467-25-24

Адреса

03150, м. Київ вул. Анрі Барбюса, 5-А

Чи потрібен адвокат ? та компенсація його послуг

В багатьох людей, можливо і не раз в житті, з тих чи інших причин, поставало питання щодо звернення до суду. Такі причини можуть бути різними, наприклад: стягнення аліментів, незаконне звільнення, не своєчасно виплачені розрахункові при звільненні, поділ землі з сусідами чи співвласниками, питання спадкування, і так далі, і тому подібне.

Однак, більшість громадян воліє уникати звернення до суду за захистом своїх прав, вважаючи це занадто складним, через свою необізнаність порядку вирішення судового спору, а якщо наймати адвоката вважається, що це дуже дорого і того не варте.

Але давайте спростуємо цей міф і розглянемо наступну ситуацію.

Приміром: людину незаконно звільнили і несвоєчасно провели розрахунок. Що зазвичай відбувається далі? В 80 випадках зі 100, працівник перебуваючи в пригніченому стані, переглядає сайти пошуку роботи і чекає коли йому врешті виплатять гроші та видадуть трудову книжку…
Він чомусь і не думає звернутися до суду і поновитися на роботі, чи стягнути з такого порушника-роботодавця середньомісячний заробіток за несвоєчасний розрахунок чи затримку у видачі труд.книжки.

Не варто пригнічуватися чи проклинати поганого роботодавця, а потрібно активізуватися і захистити себе. Якщо ви, не маєте уявлення як звертатися до суду, зверніться до знайомих, нехай вам порадять адвоката, врешті знайдіть адвоката в Інтернеті – подзвоніть та проконсультуйтесь. І все у Вас вийде.

Якщо дійсно, роботодавець допустив порушення при звільненні, ви будете не тільки поновлені на роботі, а вам ще має бути виплачений заробіток за час вимушеного прогулу.
Тож не варто втрачати можливості для захисту своїх прав.

Вартість послуг адвоката? Не потрібно думати, що адвокати здеруть з вас останню сорочку.
Важливо! З прийняттям нових процесуальних кодексів, витрати на адвоката, підлягають компенсації/стягненню зі сторони яка програла справу. Для цього, ви заключаєте з адвокатом договір, проводите оплату його послуг, адвокат зробить розрахунок ваших витрат по справі та надасть його з відповідними документами до суду, і у випадку задоволення вашого позову, всі витрати підлягатимуть стягненню з іншої сторони.

То що ж виходить? Ви найняли адвоката, він підготував всі документи, представляв Вас у суді, а вартість його послуг Вам ще й компенсують…

Тож не нехтуйте своїми правами, а користуйтеся ними!

Консультація адвоката

Наші переваги

Економимо ваш час

Виїзд юриста, дотримання термінів

Контролюємо якість

Жорсткі корпоративні стандарти

Цінуємо репутацію

30% клієнтів з нами більше 10 років

Використовуємо ділові зв’язки

Партнери, державні органи

УВАГА! ВАЖЛИВО Статут ТОВ - 2018 NEW !!!

Новини

Як стати платником єдиного податку з моменту реєстрації ФОП?

25/01/2019

Фізичні особи-підприємці, які до кінця місяця, в якому відбулася держреєстрація, можуть подать заяву для...

Воєнний стан. Чого очікувати?

27/11/2018

26 листопада 2018 року Верховна Рада затвердила указ Президента про введення воєнного стану. Воєнний стан...