Контактний телефон

+380 (44) 287-36-07
+380 (44) 287-47-52
+380 (50) 462-84-85
+380 (67) 467-25-24

Адреса

03150, м. Київ вул. Анрі Барбюса, 5-А

Суд «по-новому»

Реформування судової гілки влади набирає обертів. 22 листопада Президентом було поставлено підпис під законом яким вносяться зміни до трьох важливих процесуальних кодексів України, зокрема викладено в новій редакції: господарський, цивільний процесуальні кодекси та кодекс адміністративного судочинства.

Тож, вводиться в дію багато суттєвих і кардинальних змін до ведення судових процесів та досудового розслідування.

Серед аналітиків та професійних правових фахівців дані зміни викликали неоднозначні позиції.

Дехто вказує на те що прийняті нововведення тільки погіршать і без того не захищене право звичайних громадян на судовий захист, зокрема це питання судового збору який зросте, витрат на адвоката, електронних повідомлень про судові слухання справи.

В той же час, деякі правники вказують і на позитивні (актуальні) зміни, цим є електронні докази, тобто переписка засобами електронної пошти надсилання/отримання документів, зображень, фотографій матиме доказову силу у суді. Також, вводиться відеофіксація судових засідань з транслюванням по мережі Інтернет. Функція Електронний суд покликана забезпечити інформування учасників процесу про засідання по e-mail або СМС, подавати процесуальні документи та знайомитись зі справою через Інтернет. Також судді будуть проводити медіацію – врегулювати спір за присутності сторін та пошуку компромісів між позивачем та відповідачем.

Планується, що вказані зміни наберуть чинності до кінця 2017 року, а саме в день початку роботи Верховного Суду України.

Однак, станом на сьогодні вже подано ряд адміністративних позовів про визнання дій по прийняттю та підписанню вказаного закону – протиправними.

Ми будемо стежити за розвитком подій, повідомимо про вступ кодексів в законну силу і детально проаналізуємо всі зміни в процесуальному законодавстві.
Тож слідкуйте за наступними новинами на нашому сайті!

Наші переваги

Економимо ваш час

Виїзд юриста, дотримання термінів

Контролюємо якість

Жорсткі корпоративні стандарти

Цінуємо репутацію

30% клієнтів з нами більше 10 років

Використовуємо ділові зв’язки

Партнери, державні органи

УВАГА! ВАЖЛИВО Статут ТОВ - 2020 NEW !!!

Новини

Новий податок на продаж авто 2020

31/01/2020

В 2020 році запровадили новий податок з продажу автомобілів Українці, які за рік продали більше двох авто,...

Держпраці: нові правила/нові штрафи

17/01/2020

З 31 грудня 2019 року набрав чинності оновлений порядок контролю за дотриманням трудового законодавства....