Контактний телефон

+380 (44) 287-36-07
+380 (44) 287-47-52
+380 (50) 462-84-85
+380 (67) 467-25-24

Адреса

03150, м. Київ вул. Анрі Барбюса, 5-А

Ліквідація підприємства (АТ, ТОВ, ПП) за рішенням учасників

Ліквідація ТОВ – завдання, вирішення якого передбачає різні варіанти дій. Якщо засновники компанії вирішили припинити її діяльність, існує відразу кілька способів зробити це швидко і безпечно.

  • Визнання товариства з обмеженою відповідальністю банкрутом. Якщо вам необхідна ліквідація ТОВ з боргами – це самий надійний вихід із ситуації. Процедура проводиться через господарський суд.
  • За рішенням зборів учасників. Основний спосіб припинення діяльності підприємств, який регламентується законодавством України. Такий варіант гарантує власникам мінімум витрат і абсолютну безпеку процесу.
  • Процедура, шляхом зміни власника – швидкий і ефективний спосіб ліквідації ТОВ, що полягає в усуненні з посад головного бухгалтера і директора компанії.

Адвокатська компанія «Гранд» надає послуги з припинення діяльності товариств з обмеженою відповідальністю. Ліквідація ТОВ у Києві з нашою компанією – це швидко, зручно і вигідно!

Ціни на наші послуги

  • Ліквідація ТОВ за рішенням загальних зборів учасників – від 5 000 гривень;
  • Зміна власника – від 10 000 гривень;
  • Проходження процедури банкрутства – від 20 000 гривень.

Строки надання послуг

Процедура припинення діяльності підприємств може мати різні терміни, залежно від обраного способу. Таким чином, ліквідація ТОВ за рішенням власника в залежності від обраного способу ліквідації, може бути виконана навіть протягом 5 днів із дня звернення.

Як це робиться?

Порядок ліквідації ТОВ також залежить від прийнятого вами рішення щодо способу проходження процедури. Таким чином, проведення процесу завершення діяльності товариства з обмеженою відповідальністю шляхом зміни власника, виконується в такій послідовності:

  • Аналіз наданої документації;
  • Підготовка всіх необхідних паперів для відмови від корпоративних прав;
  • Реєстрація змін, які були внесені в документацію, у зв’язку з зміною засновників (учасників) і директора.

Чому саме ми?

Адвокатська компанія «Гранд» - це професійні послуги з ліквідації ТОВ від досвідчених фахівців. Співпраця з нашою компанією – це гарантований успіх у найкоротший термін. Навіть примусова ліквідація ТОВ буде виконана нашою компанією швидко і з дотриманням букви закону. Крім того, наші фахівці готові проконсультувати вас з питань, які є складними і незрозумілими.

Довіривши ліквідацію свого підприємства нам, ви можете забути про всі можливі неприємності, нерви і витрачені, під час даного процесу, сили. Ми з задоволенням зробимо це за вас! Крім того, адвокатська компанія «Гранд» пропонує своїм клієнтам найвигідніші ціни за ліквідацію товариств з обмеженою відповідальністю і інші юридичні послуги. Звернувшись до нас, ви можете бути впевнені в ідеальному результаті за вигідними цінами!

Замовити послугу

Такоже по всім запитанням звертайтесь за телефоном

+380 (44) 287-36-07

по будням з 10 до 18

Наші переваги

Економимо ваш час

Виїзд юриста, дотримання термінів

Контролюємо якість

Жорсткі корпоративні стандарти

Цінуємо репутацію

30% клієнтів з нами більше 10 років

Використовуємо ділові зв’язки

Партнери, державні органи

УВАГА! ВАЖЛИВО Статут ТОВ - 2018 NEW !!!

Новини

Як стати платником єдиного податку з моменту реєстрації ФОП?

25/01/2019

Фізичні особи-підприємці, які до кінця місяця, в якому відбулася держреєстрація, можуть подать заяву для...

Воєнний стан. Чого очікувати?

27/11/2018

26 листопада 2018 року Верховна Рада затвердила указ Президента про введення воєнного стану. Воєнний стан...