Контактний телефон

+380 (44) 287-36-07
+380 (44) 287-47-52
+380 (50) 462-84-85
+380 (67) 467-25-24

Адреса

03150, м. Київ вул. Анрі Барбюса, 5-А

Увага! Вірус Петя атакує через MEDOC

27 червня в Україні з’явився вірус Petya A, який паралізував роботу багатьох комерційних і державних підприємств. Атака почалася практично одночасно близько 11:30. Вірус поширювався за допомогою бухгалтерського програмного забезпечення M.E.Doc українського виробництва. Згідно з інформацією Microsoft, в процесі оновлення ПЗ MEDoc (EzVit.exe), вони помітили шкідливу командний рядок. Було встановлено що вірус створений не для шифрування, а для знищення інформації, - відновити постраждалі дані майже не реально, і це не помилка, а задум авторів вірусу.
Хакери атакували ряд великих підприємств і установ. Зокрема, кібератаки були здійснені на сайти "Київенерго", "Укртелеком", "Ощадбанк" і "Нова пошта", комп’ютерну мережу Кабміну, столичний метрополітен.
Крім України, є інформація про зараження в 64 інших країнах, в число яких входять Бельгія, Бразилія, Німеччина, Росія і США, Індія.

Як захистити інформацію

Для того, щоб не заразити свій комп’ютер вірусом Petya.А рекомендуємо оновити операційну систему до самої останньої версії, зробити резервну копію важливих даних, встановити і оновити антивірусні програми, а також не відкривати підозрілі листи, наприклад, від невідомого відправника або з розширенням вкладеного файлу "ехе", "scr".

16 антивірусних програм можуть виявити вірус Petya.A: Avira, CrowdStrike Falcon, Endgame, Ikarus, K7GW, Kaspersky, McAfee, Palo Alto Networks, Panda, Qihoo-360, Sophos, Symantec, Tencent, Webroot, ZoneAlarm by Check Point.
Якщо ваш комп’ютер все-таки виявився заражений, то його слід негайно відключити від інтернету та локальної мережі. Однак платити гроші зловмисникам за повернення доступу до інформації категорично не рекомендуємо.

Наші переваги

Економимо ваш час

Виїзд юриста, дотримання термінів

Контролюємо якість

Жорсткі корпоративні стандарти

Цінуємо репутацію

30% клієнтів з нами більше 10 років

Використовуємо ділові зв’язки

Партнери, державні органи

УВАГА! ВАЖЛИВО Статут ТОВ - 2018 NEW !!!

Новини

Як стати платником єдиного податку з моменту реєстрації ФОП?

25/01/2019

Фізичні особи-підприємці, які до кінця місяця, в якому відбулася держреєстрація, можуть подать заяву для...

Воєнний стан. Чого очікувати?

27/11/2018

26 листопада 2018 року Верховна Рада затвердила указ Президента про введення воєнного стану. Воєнний стан...