Контактний телефон

+380 (44) 287-36-07
+380 (44) 287-47-52
+380 (50) 462-84-85
+380 (67) 467-25-24

Адреса

03150, м. Київ вул. Анрі Барбюса, 5-А

До уваги роботодавців!

Державна служба України з питань праці попереджає про застосування значних штрафів за порушення встановлених вимог законодавства про застосування праці.

Так, за неправильне оформлення чи не оформлення/прийняття працівника на роботу, може призвести до штрафування роботодавця. Оформлений з порушенням вимог закону наказ про призначення є підставою до застосування штрафу в розмірі 30 мінімальних зарплат.

Про це зокрема йдеться на сайті Управління ДержпраціХмельницькій області де представлено роз’яснення по відповідальності підприємств за оформлення відносин з працівником з порушенням вимог законодавства.

Раніше, в березні цього року вступив в дію наказ № 67 Мінсоцпол, яким було введено в дію нові форми постанови про застосування штрафів відповідними посадовими особами управлінь Держпраці відповідно до статті 265 КЗпП.

Відтак, роботодавцям необхідно приділяти надзвичайну увагу правильності оформлення наказів про прийняття/призначення працівників на посади, оскільки визнання недійсним такого наказу роботодавцю загрожують штрафні санкції в розмірі 30 мінімальних заробітних плат, що на сьогодні є значною сумою.

Також, варто пам’ятати про відповідальність за не повідомлення чи не своєчасне повідомлення державної податкової інспекції за місцем обліку про взяття на роботу працівника. Якщо таке порушення мало місце то застосовується штраф в розмірі однієї мінімальної зарплати.

Штрафи накладатимуть обласні, міські управління праці по результатам планових чи позапланових перевірок роботодавця, на підставі відповідної постанови.

Нагадуємо, що враховуючи зміни до ст. 41 КпАП України посилено адміністративну відповідальність роботодавця новим штрафом який становитиме від 8,5 тисяч грн. до 17 тисяч грн. за фактичне допущення працівника до роботи без належного складання наказу, підписання трудового контракту договору.

Враховуючи вищевикладене, радимо підприємствам-роботодавцям, завчасно звертатись до відповідних фахівців трудового права для отримання відповідних консультацій та роз’яснень, проведення аудиту стосовно правильності ведення документації по оформленню працівників.

Наші переваги

Економимо ваш час

Виїзд юриста, дотримання термінів

Контролюємо якість

Жорсткі корпоративні стандарти

Цінуємо репутацію

30% клієнтів з нами більше 10 років

Використовуємо ділові зв’язки

Партнери, державні органи

УВАГА! ВАЖЛИВО Статут ТОВ - 2018 NEW !!!

Новини

Як стати платником єдиного податку з моменту реєстрації ФОП?

25/01/2019

Фізичні особи-підприємці, які до кінця місяця, в якому відбулася держреєстрація, можуть подать заяву для...

Воєнний стан. Чого очікувати?

27/11/2018

26 листопада 2018 року Верховна Рада затвердила указ Президента про введення воєнного стану. Воєнний стан...