Контактний телефон

+380 (44) 287-36-07
+380 (44) 287-47-52
+380 (50) 462-84-85
+380 (67) 467-25-24

Адреса

03150, м. Київ вул. Анрі Барбюса, 5-А

Зміна складу засновників підприємства (ТОВ, ПП)

Зміна засновників ТОВ передбачає вхід (вихід) учасників зі складу управління. Подібні нововведення можливі лише за рішенням зборів, за умови присутності власників, чия сумарна частка в організації перевищує 60% статутного капіталу. Якщо зміна засновників була проведена успішно - вносяться поправки в Статут і сповіщаються компетентні органи. Адвокатська компанія «Гранд» допоможе з введенням або виведенням осіб з керівного складу ТОВ і проконтролює процедуру реєстрації у відповідних відомствах.

Коли це потрібно?

Законодавством передбачено три основні ситуації, при яких зміна засновників буде можлива. Зокрема:

  • відчуження корпоративних прав;
  • введення осіб в керівний склад;
  • виключення осіб з правління.

Сам по собі продаж ТОВ фізособі або юрособі за законом неможливий, адже юридичні особи не вважаються об’єктами торгу. Однак допускається купівля або продаж корпоративних прав, оскільки вони є власністю конкретного громадянина або компанії, ними можна розпоряджатися як завгодно.

Відомості про нові обличчя

Інформація про зміну засновників і директора компанії вноситься до Єдиного держреєстру, тому оповіщення контролюючих органів обов’язково. При введенні в керуючий склад нових осіб, необхідно надати такі відомості про них:

  • ПІБ, місце проживання, номер картки платника податків (для фізосіб);
  • назва, ідентифікаційний номер, адреса реєстрації (для юросіб). Інформація повинна бути достовірною. Вона попрямує на перевірку до контролюючих органів та при виникненні претензій Вам відмовлять у проведенні процедури.

Етапи та хід процедури

Зміна засновників в Києві або в іншому місті України включає в себе чотири етапи. Їх дотримання є обов’язковим, в іншому випадку зміни в переліку учасників/акціонерів не будуть вважатися дійсними. Покрокова інструкція виглядає наступним чином:

  • укладення договору купівлі-продажу корпоративних прав або складання заяви про відчуження;
  • нотаріальне завірення вищевказаних документів;
  • внесення змін до Статуту; сплата державного мита; Державна реєстрація. Закон відводить реєстраторові 1 день на держреєстрацію, хоча реально може знадобитися набагато більше часу. В результаті організація отримує виписку з ЄДРПОУ з зафіксованими змінами в числі учасників/акціонерів.

Адвокатська компанія «Гранд» готова допомогти підприємствам зі зміною засновників в Києві. Наші співробітники підготують проект договору купівлі-продажу або заяви про відчуження (дарування) прав, нотаріально завірять папери і проконтролюють правильність відображення відомостей в протоколі зборів. Ми подамо необхідні документи до контролюючих органів та надамо послуги з супроводу процедури. Законом відводиться три дні на внесення змін, ми проконтролюємо, щоб держоргани не перевищили зазначеного терміну. «Гранд» - це надійний результат за розумні гроші.

Замовити послугу

Такоже по всім запитанням звертайтесь за телефоном

+380 (44) 287-36-07

по будням з 10 до 18

Наші переваги

Економимо ваш час

Виїзд юриста, дотримання термінів

Контролюємо якість

Жорсткі корпоративні стандарти

Цінуємо репутацію

30% клієнтів з нами більше 10 років

Використовуємо ділові зв’язки

Партнери, державні органи

УВАГА! ВАЖЛИВО Статут ТОВ - 2018 NEW !!!

Новини

Як стати платником єдиного податку з моменту реєстрації ФОП?

25/01/2019

Фізичні особи-підприємці, які до кінця місяця, в якому відбулася держреєстрація, можуть подать заяву для...

Воєнний стан. Чого очікувати?

27/11/2018

26 листопада 2018 року Верховна Рада затвердила указ Президента про введення воєнного стану. Воєнний стан...