Контактний телефон

+380 (44) 287-36-07
+380 (44) 287-47-52
+380 (50) 462-84-85
+380 (67) 467-25-24

Адреса

03150, м. Київ вул. Анрі Барбюса, 5-А

Платникам ПДВ. Зміни!

На сьогоднішній день, реєструватись платником ПДВ є одним з основних шляхів оптимізації системи оподаткування юридичної особи. Так, в процесі господарської діяльності може виникати необхідність змін до основних даних підприємства.

Керівнику та бухгалтеру підприємства важливо пам’ятати що такі зміни можуть потребувати перереєстрації підприємства в реєстрі платників ПДВ. Ці зміни вносяться не автоматично з ЄДР, а шляхом звернення платника до ДПІ з відповідною заявою.

Тому звертаємо увагу, якщо у змінилися дані про: назву, юридичну адресу та код підприємства, то необхідно здійснити перереєстрацію даних про платника ПДВ.

У випадку зміни свого місцезнаходження чи місця реєстрації, якщо це ФОП, інших відомостей про платника ПДВ, а також у випадку виявлення відмінностей чи помилок у відомостях реєстру, платник ПДВ має подати заяву до органів ДПІ.
На цю дію чинним законодавством надається десять робочих днів, від дня коли змінилися дані в ЄДР.

Для бухгалтерії важливо розуміти, що при такій перереєстрації, дата первинної реєстрації залишається той же, а датою нових змін буде останній день терміну у три роб. дні від дня подання відповідної заяви.

Поки не проведено перереєстрацію ПДВ, суб’єкт господарювання використовує старі реквізити.

В випадках внесення змін до назви юридичної особи чи зміни ФОП свого прізвища ім’я по батькові, до моменту перереєстрації необхідно зазначати нову та стару назву підприємства, відповідно нове і старе прізвище ім’я та по батькові ФОПа.

Як бачимо, процес перереєстрації платника ПДВ, має ряд нюансів та вимог, які потрібно врахувати та дотриматись. У випадку, якщо ваше підприємство, не має в штаті кваліфікованого юриста, радимо звертатись до наших спеціалістів, які в вчасно та якісно проведуть відповідні зміни. Ви чітко знатимете, що вас не позбавлять реєстрації платника ПДВ в найнезручніший момент і через формальні підстави.

Наші переваги

Економимо ваш час

Виїзд юриста, дотримання термінів

Контролюємо якість

Жорсткі корпоративні стандарти

Цінуємо репутацію

30% клієнтів з нами більше 10 років

Використовуємо ділові зв’язки

Партнери, державні органи

УВАГА! ВАЖЛИВО Статут ТОВ - 2018 NEW !!!

Новини

Як стати платником єдиного податку з моменту реєстрації ФОП?

25/01/2019

Фізичні особи-підприємці, які до кінця місяця, в якому відбулася держреєстрація, можуть подать заяву для...

Воєнний стан. Чого очікувати?

27/11/2018

26 листопада 2018 року Верховна Рада затвердила указ Президента про введення воєнного стану. Воєнний стан...