Контактный телефон

+380 (44) 287-36-07
+380 (44) 287-47-52
+380 (50) 462-84-85
+380 (67) 467-25-24

Адрес

03150, г. Киев ул. Анри Барбюса, 5-А

Адміністративна відповідальності фізичних осіб-підприємців

Право громадян на підприємницьку діяльність визначено статтею 42 Конституції України.

Цивільним та Господарським кодексами України конкретизовані основні принципи господарювання і визначено коло прав та обов’язків фізичних осіб - суб’єктів господарювання.

Стаття 55 Господарського кодексу України визначає, що суб’єктами господарювання є:

  • господарські організації - юридичні особи, створені відповідно до Цивільного кодексу України, державні, комунальні та інші підприємства, створені відповідно до Господарського кодексу України, а також інші юридичні особи, які здійснюють господарську діяльність та зареєстровані в установленому порядку;
  • громадяни України, іноземці та особи без громадянства, які здійснюють господарську діяльність та зареєстровані відповідно до закону як підприємці;
  • філії, представництва, інші відокремлені підрозділи господарських організацій (структурні одиниці), утворені ними для здійснення господарської діяльності.

Громадянин-підприємець здійснює свою діяльність на принципах свободи підприємництва та відповідно до принципів, передбачених статтею 44
Господарського кодексу України, тобто вільного вибору видів підприємницької діяльності, самостійного формування програми діяльності, залучення фінансових та інших видів ресурсів, вільного найму працівників та інше.

Оскільки штатний розпис передбачено лише у суб’єктів підприємницької діяльності - юридичних осіб, то фізичні особи, зареєстровані як підприємці без створення юридичної особи, не займають певної посади.

Враховуючи вищезазначене, підстав для притягнення до адміністративної відповідальності згідно із ст. 1651, 18823 КпАП фізичних осіб - підприємців немає.

Наши преимущества

Экономим Ваше время

Выезд юриста, соблюдение сроков

Контролируем качество

Жесткие корпоративные стандарты

Дорожим репутацией

30% клиентов с нами более 10 лет

Используем деловые связи

Партнеры, гос. органы

Новости

Увеличение размера алиментов

07/07/2017

8 июля 2017. вступит в силу закон, увеличен минимальный размер алиментов на ребенка. Эти законодательные...

Внимание! Вирус Петя атакует через MEDOC

29/06/2017

27 июня в Украине появился вирус Petya A, который парализовал работу многих коммерческих и государственных...